Opis osiedla

Osiedle Jesionowa to najnowsza propozycja Agat Deweloper. W centrum Kamieńca Wrocławskiego, blisko sklepów, restauracji i szkoły, powstanie osiedle dwóch niewysokich budynków wkomponowujących się w zabudowę wioski.

Każdy z budynków będzie miał wysokość trzech kondygnacji, tj. parter, pierwsze i drugie piętro – poddasze. Łączna ilość mieszkań to dwadzieścia osiem lokali o zróżnicowanej wielkości od 37 m2 do 72 m2, przy czym typowy lokal to 51 m2. Mieszkania na parterze oferowane będą z małymi ogródkami, mieszkanie na piętrach z balkonami lub tarasem. Poza miejscami parkingowymi, na terenie osiedla znajdzie się również siedem garaży jednostanowiskowych.

Budynki będą mieścić się przy ulicy Jesionowej w Kamieńcu Wrocławskim (boczna ulicy Polnej). Jest to idealna lokalizacja dla każdego, kto ceni spokój, ale chce mieć jednocześnie bliski dostęp do zdobyczy naszej cywilizacji.

Obecnie kończony jest projekt osiedla, a sama budowa ruszy wiosną 2015 roku. Wstępnie planujemy przekazać lokale w marcu 2016 roku.

Logo Jesionowa